Täiskohaga rahamasinad vajavad täiskohaga juhte

100-le esimesele registreerunule
6 kuu sissetuleku garantii.
Sinult ootame vaid B-kategooria juhiluba.

Garanteerime sulle:

 • Netosissetuleku 800 € kuus
 • Valid ise, millal töötad
 • Ööpäevaringseks kasutuseks auto
 • Iganädalased väljamaksed

Sissetuleku garantii

Sa ei pea esimesed 6 kuud muretsema teenistuse pärast. Me garanteerime esimeseks 6 kuuks sissetuleku.

Iganädalased väljamaksed ja vaba graafik

Tellimused ja navigatsioon läbi Taxify rakenduse. Tehtud töö eest saad tasu iga nädal. Oled oma aja peremees: sina ise otsustad, kui palju ja millal sa töötad.

Uus ja ökonoomne automaatkäigukastiga auto

Saad uued ja automaatkastiga auto, mille ülevaatused, hoolduste, kindlustuste ja rehvide pärast sa ei pea muretsema. Sina saad keskenduda vaid juhtimisele. Vabal ajal saad autot kasutada isiklikeks sõitudeks.

Vaata, mida räägivad
praegused Taxify autojuhid

Ivo Põld

Logistikust pereisa

Maria Vam

Artist ja lavastaja

Esimesele 100-le garanteerime netosissetuleku 800 € *

* Uus juht Taxify platvormil, kes teeb 160 tundi kuus ja lõpetab 435 sõitu kuus.
800 € netosissetulekust on juba maha arvestatud autorent, kütus, auto puhastamise kulud ja tööjõumaksud.

Korduma
Kippuvad
Küsimused

 • Kui mul ei ole nutitelefoni?

Aitame sul nutitelefoni osta ja selle kulu jääb kuus tavaliselt 10 € piiresse koos kõnede ja interneti paketiga. Meil on nii nutitelefoni kui ka sideoperaatori pakettide jaoks eripakkumine.

 • Kui ma ei tunne linna?

Näed juhiseid liiklemiseks juhirakenduses olevast navigatsiooniseadmest, see on mugav ja lihtne!

 • Kas ma pean seda autot teiste juhtidega jagama?

Ei pea, see on täpselt nagu sinu enda auto. Auto on sinu kasutuses terve rendiperioodi vältel. Kui töösõidud tehtud, saad sellega ka isiklikke sõite teha, kasvõi nädalavahetuseks maale minna!

 • Kui ma ei oska erinevaid keeli rääkida?

Saad kogu vajaliku suhtluse kliendiga läbi Taxify rakenduse teha. Piisab, kui räägid eesti keelt ning vene ja inglise keeles viisakalt tervitada oskad ja saad paluda tal oma aadressi rakendusse sisestada.

 • Mis saab, kui autol esineb tehnilisi probleeme?

Meil on uued autod. Kui aga midagi peaks juhtuma, siis lahendame autoga seonduvad probleemid sinu eest ja see ei maksa sulle midagi! Hoolitseme ka hoolduste, remontide ning rehvide eest. Liiklusõnnetuse korral aitab kaskokindlustus, mis on sinu autol olemas.

 • Kuidas ma maksan Taxifyle?

Tasu autorendi eest ja Taxify tellimuste vahendamise tasu arvestame maha sinu teenistusest. Pärast kütuse ostmist jääb sulle kätte vähemalt 800 € kuus.

 • Kas mul on piisavalt tööd?

Garanteerime sulle sissetuleku 6 kuuks ja selle aja jooksul jõuad veenduda, et tööd jagub ning õnnestub sul teenida veelgi rohkem kui 800€ kuus!

 • Kas ma saan valida, millal ma töötan?

Valik on sinu, sest auto on sinu käes ööpäevaringselt ja valid ise, millistel päevadel ning aegadel töötada saad. Mõned Taxify juhid töötavad näiteks hommikusel ja õhtusel tipptunnil, teised sõidavad näiteks reede ning laupäeva hilisõhtutel. Kui aga tahad tavapärast tööaega esmaspäevast reedeni 9–17, siis ka see on sinu enda otsustada. Meiega tööaegu kokku leppima ei pea. Saad iga vaba hetke ära kasutada raha teenimiseks - paned nutitelefoni rakenduse tööle ja võtad tellimuse vastu.